MATAVIMO ĮRANKIAI

Lazerinis rotacinis nivelyras NIVEL SYSTEM NL540 Digital

Komplektacija:   lazerinis nivelyras NL540, 7,4V 2,6Ah baterija, CH-6 kroviklis, imtuvas RD200, TR-G imtuvo laikiklis, baterijos imtuvui, RC-5-DS distancinio valdymo pultas, taikinys lazerio spinduliui, akiniai raudonos spalvos lešiais, naudojimo instrukcija, plastikinis transportavimo lagaminas.
+ SJJ1 trikojis stovas
+ LS-24 liniuotė

Smulkiau

915,00 € su mok.

09NL540D/2

Į krepšelį

 • Lazerinis nivelyras su raudonos spalvos lazerio spinduliu
 • Talpi 7,4V Li-Ion baterija viena įkrova garantuoja darbą iki 50 valandų
 • Galima naudoti ir krovimo metu
 • Nuolydžio kampo nustatymas X ir Y ašyse iki 10 procentų
 • Skenavimo funkcija

Universalūs, daugiafunkciniai nivelyrai, populiarus sprendimas daugeliui statybos darbų, rankiniu būdu nustatomas nuolydis

Rotaciniai nivelyrai Nivel System NL540 tai universalus įrankis skirtas vidaus ir išorės darbams (naudojant jutiklį). Nivelyras nustato horizontalią, pasvyrusią ir vertikalią (pasukant jį 90 °) plokštumas ir lazerinio svambalo dėka, nustato vertikalę arba stačius kampus. NL540 skirtas bendrastatybiniams darbams. 

1.png

LENGVI IR GREITI MATAVIMAI

NL540 turi automatinio išgulsčiavimo funkciją, po įjungimo jis pats išsigulsčiuoja ir pasiruošia darbui. Generuojmas raudonas lazerio ​spindulys yra labai gerai matomas, rodomas ant sienos kaip atskaitos linija horizontaliems ar vertikaliems darbams. Dirbdami su jutikliu ir lazerine matuokle, gauname tikslų niveliavimo komplektą, kurio gali dirbti vienas žmogus. Skenavimo funkcija leidžia apriboti rodomą spindulį tam tikrame diapazone, tokiu būdu mes gauname dar ryškesnę referencinę lazerio liniją tik ten, kur atliekame darbą.

2.png

UNIVERSALUS PANAUDIJIMAS

Įranga leidžia dirbti tiek su horizontaliu, tiek vertikaliu lazerio pluoštu. Plokštuma gali būti pakreipiama vienu arba dviem kryptimis, ko dėka lazeris gali būti naudojamas pagrindo paruošime, trinkelių klojimui, sporto aikštelių statyboms ar kelių tiesimui - užtikrinant vandens nutekėjimą pagal suprojektuotus nuolydžius. Jei darbas vyksta lauke ir esant didesniam atstumui, naudojamas lazerinis jutiklis, užtikrinantis galimybę gauti signalą 500 m atstumu. 

3.png

TIKSLI IR UNIVERSALI ĮRANGA

Nivelyras turi elektroninį kompensatorių, kuris pašalina vibracijas ir užtikrina tikslų lazerinės plokštumos lygį . Elektroninis kompensatorius, palyginant su magnetiniu, yra daug tikslesnis,ten kur pavršius vibruoti dėl sunkios įrangos darbo. Todėl NL540 dėka, mes gauname patikimus ir tikslius matavimus. Įrenginys yra atsparus dulkėms ir vandeniui - atsparumo klasė IP54. Be to, sukama galvutė yra uždengta metalo korpusu, o lazerio korpuse yra guminiai dangteliai, apsaugantys nuo smūgių.

4.png

VALDYMO KOMFORTAS


NL540 turi intuityvų valdymo skydą. Funkcijų valdymas, įskaitant nuolydžio įvedimą, atliekamas automatiniu būdu prietaiso valdymo skydelyje įvedant reikalingą nuolydį X arba (ir) Y ašimi. Nivelyro funkcijas galima valdyti tiek iš valdymo skydo, tiek iš nuotolinio valdymo pulto. Nivelyras gali veikti nuo baterijų, akumuliatorių ir tiesiogiai iš tinklo. Viską papildo kompaktiškas korpusas, todėl lazeris yra patogus, lengvai montuojamas statybvietėje ir transportavimo metu.SPECIFIKACIJOS

Šviesos šaltinis

Raudonas lazeris (635nm), 2 klasė

Tiklsumas

± 1,0 mm/10 m

Darbo diapazonas

500 m (su jutikliu)

Nuolydžių formavimas

± 10% (X-ašis, Y-ašis)

Skenavimo funkcija

0-10°-45°-90°-180°

Valdymo pultas

yra

Automatinis išsigulščiavimas

± 5°

Maitinimo šaltinis

DC 8,4V (1000mA), Li-ion 7,4V (4000mAh)

Darbo laikas

vidutiniškai 50 valandų

Atsparumo klasė

IP54

Darbo temperatūra

-20°C iki +50°C

Išmatavimai

206 x 206 x 211 mm

Svoris

3,0 kg

 • Svoris 3,0 kg
 • Garantija 24 mėnesiai
 • Baterija 7,4V Li-Ion
 • Baterijos talpa 2600 mah
 • Matavimo atstumas 250 m ( 500 m perimetras )
 • Matavimo paklaida +/- 1,0 mm / 10 m
 • Atsparumo drėgmei klasė IP54
 • Lazerio klasė 2
 • Lazerio diodas 635 nm
 • Matmenys 206 x 206 x 211 mm

Kitos prekės šioje kategorijoje

© 2021 RADESTA Mobili svetainės versija