Prekių katalogas

Gamintojai

Yra 54 gamintojai.

 • ALS - advanced lighting system

  ALS - advanced lighting system.
  2000 m suvienytos Danų gamintojo SCANGRIP daugiametė patirtis ir Kinijos gamintojo AEC Lighting Solution pajėgumas, leido sukurti geriausius šviestuvus kokius galite rasti rinkoje.

  2017 m. ALS šviestuvai gavo tarptautinį "reddot award" apdovanojimą už geriausią gaminių dizainą ir pritaikymą tiesioginiam darbui.
  2018 m. ALS šviestuvai gavo tarptautinį "iF design award" apdovanojimą už geriausią gaminių dizainą ir pritaikymą tiesioginiam darbui.

  ALS - advanced lighting system produkcijos kokybė, gamybos standartizacija taipogi sertifikuoti pagal ISO9001, EN/IEC80079-34, TUV, CSA, Intertrek.


 • ALTREX

  ALTREX - Olandijos gamnintojas, kurio specilizacija kopėčių, pastolių ir bokštelių gamyba. Visi gamintojo produktai atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus, todėl yra vertinami kaip PREMIUM klasės.


 • Ansell

  Ansell

  Nuo 1893 metais įkūrimo, pritaikydamas daugybę inovacijų ir kurdamas vis naujus produktus, tapo viena didžiausių apsauginių ir medicininių pirštinių gamintoja.
  Šiuo metu Ansell turi itin platų pirštinių, skirtų visoms industrijų šakoms, asortimentą.


 • BAHCO

  BAHCO - NSS Europe grupės dalis. 150 metų įrankių kūrimo ir gamybos patirtis leidžia gaminti tik aukščiausios kokybės novatoriškus įrankius skirtus profesionalams. 90 procentų gaminamos produkcijos BAHCO gamina Europoje pastatytose gamyklose ir tik 10 procentų kitose pasaulio šalyse.

  BAHCO veiklą pradėjo dar 1862 metais Švedijoje. 1886 metai BAHC pradėjo gaminti pjovimo geležtes, viršijusias bet kokius vartotojų kokybės lūkesčius. Iki šiol pjovimo geležtės yra BAHCO vardą garsinančios prekės visame pasaulyje. 1888 metai BAHCO išrado reguliuojamą veržlėraktį, taip išgarsindamas įmonės įkurėją kaip žmogų gebantį viena ranka atsukti visus varžtus. BAHCO jau pagamino daugiau nei 100 000 000 vienetų įvairių modifikacijų reguliuojamų veržlėrakščių. Tačiau tai ne vieninteliai šio gamintojo išradimai - viso buvo užregistruota 118 patentų.

  2011 metai BAHCO šventė įmonės įkutimo jubiliejų - 125 metus.


 • BDS Maschinen

  1989 Metais įkurta įmonė, kuri specializuojasi aukščiausios kokybės metalo apdirbimo įrangos ir įrankių gamyboje. Gamintojas siūlo įvairių parametrų magnetines gręžimo stakles, kantų frezavimo mašinas bei priedus šioms staklėms.
  Įmonės įnovatyvių sprendimų dėka, visi gaminiai užtikrina laiku ir kokybiškai atliekamus Jūsų darbus.

  Nuo šiol pas mus galite įsigyti šio gamintojo produkciją. 

  0 prekės

 • BESSEY

  BESSEY - Vokietijos gamintojas siūlantis aukščiausios kokybės tvirtinimo įrankius medienos ir metalo apdirbimui ar statyboms. Taipogi šis gamintojas gamina ERDI skardos ir ne tik apdirbimo žirkles.


 • BMI

  BMI ( A.Keller Gmbh ) - prieš daugiau nei 50 metų, šiaurės Bavarijos mieste Hersbruck ( Vokietija ) įkurtas matavimo įrankių gamintojas. Gamintojas visada oriantavosi tik į aukščiausios kokybės produktų gamyba, tai patvirtina ir daugiau nei 40 patentuotų naujovių. Gamintojas gamina produkciją ir kitiems žinomiems prekės ženklams ( RUBO, Ispanija ) bei didžiausioms Vokietijos pramonės aptarnavimo grupėms ( Hahn & Kolb, Vokietija ).

  Nuo šiol pas mus galite įsigyti BMI gaminamus matavimo įrankius ir prietaisus: matavimo juostas, statybinius gulsčiukus, lyginimo liniuotes, kampmačius, lazerinius niveliavimo įrankius ir t.t.


 • BOHRCRAFT

  BOHRCRAFT Werkzeuge Gmbh & Co. KG
  Šeimos tradicijas puoselėjanti 1975 metais įkurta Vokietijos įmonė. Įmonės tikslas pateikti naudotojams aukščiausios kokybės produkciją už priimtiniausią kainą. 

  Nuo 2013 metų mūsų įmonė yra oficialus BOHRCRAFT produkcijos distributorius. Pas mus galite įsigyti visus šio gamintojo siūlomus produktus.


 • BOSCH

  Robert BOSCH buvo įkurta 1866 metai Vokietijos mieste Štutgarte. Tai buvo tik pirmas žingsnis, po kurio BOSCH tapo tarptautinė kompanija, kurioje dirba virš 300 000 darbuotojų. Šiuo metu gamintojas turi atstovybes 60-yje šalių, kompanijos produkcijos atstovų yra 150-yje šalių. Kompanijai pilnai arba dalinai priklauso virš 350 kompanijų, gaminančių įvairios paskirties produkciją. 2011 metais BOSCH grupės apyvarta siekė  daugiau nei 50 milijardų eurų - 4,2 milijonų eurų BOSCH tais pačiais metais skyrė naujų technologijų kūrimui. Vien 2011 metais įmonių grupė įregistravo 4100 patentų.

  Pas mus galite įsigyti šio gamintojo gaminamus įrankius statyboms, metalo ir medienos apdirbimui ir namų ūkiui, sodo ir daržo priežiūros įrankių. Šis gamintojas siūlo ne tik aukštos kokybės produkciją, tačiau bene geriausią įrankių aptarnavimo sistemą.


 • CARBODIAM

  CARBODIAM - Premium klasės deimantinių įrankių gamintojas. Šio gamintojo produkcija priskiriama prie VIP įrankių gamintojų segmento. Gamintojo specializacija deimantinių segmentų, diskų deimantinių ir gręžimo karūnų gamyba. • DISTAR

  DISTAR - deimantinių pjovimo, gręžimo ir šlifavimo įrankių gamintojas. Vienas inovatyviausių gamintojų įkurtas 1994 metais, Poltavos mieste, Ukrainoje.

  Gamina produkcija pritaikoma specialiai apdirbamoms medžiagoms, todėl visi gaminiai atitinka aukščiausius kokybės standartus.


 • DREMEL

  DREMEL sukūrė visame pasaulyje garsią daugiafunkcinių įrankių sistemą, kurią galite naudoti atlikdami daugelį darbų tiek lauke, tiek patalpose. Ar Jūs patyręs meistras, ar pradedantysis - ši sistema puikiai tiks kiekvienam, siekiančiam tikslumo ir plačių galimybių tokiuose darbuose kaip: graviravimas, drožimas, frezavimas, pjovimas, šlifavimas, poliravimas ir t.t.
  DREMEL daugiafunkcinių įrankių sistemą papildė įrankių priedai EZ SpeedClic. Ši priedų linija yra specialiai pritaikyta patogesniam ir našesniam darbui - įrankiai keičiami itin greitai ir patogiai.


 • DREUMEX

  DREUMEX
  70 metų patirtis, odos ir paviršių valymo bei priežiūros produktų gamyboje, užtikrina aukščiausią kokybę
  Platus asortimentas gaminių padės Jums saugoti sveikatą visuose darbuose


 • DRONCO

  DRONCO Gmbh - Vienas iš 5 didžiausių Europoje, Vokietijos gamintojas su 53 metų gamybos ir kūrymo patirtimi. 2015 metais gamintojas tapo JASON grupės, kuriai priklauso ir didžiausias pasaulyje profesionalių vielinių šepečių gamintojas OSBORN, nariu.

  0 prekės

 • EDMA

  1973 m įkurto gamintojo specializacija - apdailos darbams skirtų įrankių gamyba. Dėka inovatyvaus požiūrio į gamybos plėtrą, visi EDMA gaminiai atitinka aukščiausius kokybės, aplonkosaugos reikalavmus, džiugina novatorišku dizainu, bei nuolatos pristato rinkai naujus produktus.


 • EUROBOOR

  EUROBOOR - Profesionalai profesionalams !!!
  EUROBOOR - Premium ir aukštos kokybės gręžimo įrankiai ir priedai jiems. Pasirinkdami šio gamintojo produkciją visada gausite inovatyvius, aukščiausios kokybės įrankius.


 • FEMI

  Femi S.p.A.  -  1967 metais įkurta įmonė novatoriškų sprendimų dėka tapusi viena didžiausių gamintojų savo srityje. Šalia Bolojijos miesto Italijoje įsikūrusi įmonė kurdama savo įrenginius visada įsiklauso į klientų poreikius, todėl sukurti produktai visada pasižymi aukšta kokybe, novatoriškais sprandimais ir ergonomika.

  0 prekės

 • FLEX

  FLEX
   1920 metais Hermann Ackermann ir Hermann Schmitt įvykdė perversmą pjovimo it šlifavimo įrankių rinkoje - buvo išrastas lankstus velenas, kurio pagrindu buvo sukurtas pirmasis pasaulyje kampinis šlifuoklis. 1922 metais partneriai įkūrė įmonę Stutgart-Bad Cannstatt, Vokietija ir pradėjo naujo įrankio prekybą, kurį pavadino FLEX MS 6 ( Pavadinimas kilo nuo Vokiško žodžio FLEXEN - lankstus ).  Gamintojas nuolatos diegdavo į savo produktą naujoves ir plėtė savo įrankių gamą. 1935 metais pradėtas gaminti lėtų apsukų kampinis šlifuoklis, o 1954 metais pradėtos gaminti greitaeigės šlifavimo mašinos. Iki šiol visi FLEX kampiniai šlifuokliai gaminami būtent su lanksčiu velenu, tačiau diegiant naujoves įrankis tapo lengvesnis, kompaktiškesnis ir ypač galingas. 

  1920 metai - išrastas pirmasis pasaulyje kampinis šlifuoklis
  1987 metai - pirmasis pasaulyje poliruoklis
  1989 metai - pirmasis pasaulyje būgninis šlifuoklis
  1997 metai - pirmasis pasaulyje unikalus glaisto ( sienų ) šlifuoklis "Žirafa"
  2002 metai - FLEXgrip kapinių šlifuoklių rankena su integruotu raktu diskams atsukti.
  2009 metai - patobulintas FLEX "Žirafa" šlifuoklis
   

   


 • GVS

  Siūlome Jums inovatyvias, Jungtinėje Karalystėje gaminamas, apsaugos priemones GVS. Šio gamintojo siūlomos kaukės ir puskaukės yra inovatyviausi ir ergonomiškiausi gamintojo produktai, atitinkantys maksimalius kokybės ir saugumo reikalavimus. Visa produkcija gaminama be jokių kompromisų kokybės ir novatoriškumo sąskaita.


© 2024 RADESTA