BATERINIAI ĮRANKIAI

Baterinis kampinis šlifuoklis MAKITA XGT 40V MAX GA005G

Komplektacija:   GA005 kampinis šlifuoklis, 125 mm disko apsauga, 125x6x22,2 mm diskas metalo šlifavimui, veržlė ir poveržlė disko tvirtinimui, raktas disko keitimui, naudojimo instrukcija.

Smulkiau

Sumažinta kaina!
135,00 € su mok.

273,00 € su mok.

GA005G

Į krepšelį

 • MAKITA BL bešepetėlis variklis maksimaliam našumui
 • MAKITA XPT technologija įrankio apsaugai nuo vandens purslų ir dulkių
 • MAKITA AFT atatrankos kontrolė staiga sumažėjus sūkiams
 • 360 laipsnių pasukama disko apsauga
 • Jungiklis su fiksavimo padėtimi
 • Elektrinis stabdis

__________________________________________________________________________________________________

Kampinis šlifuoklis XGT® 40Vmax

GA005G savo produktyvumu ir efektyvumu nenusileidžia elektriniam 1000 W šlifuokliui. Naujasis ašmenų apsaugos gaubtas reguliuojamas be rakto, todėl paprasta ir lengva reguliuoti šlifavimo kampą arba nuimti bei uždėti gaubtą. Šlifuoklyje įdiegta AFT (Active Feedback Sensing Technology) atatrankos kontrolė apsaugo nuo galimų sužalojimų automatiškai išjungiant variklį, jeigu staiga, dėl nenumatytų priežasčių sumažėja apsukos. GA005G turi bešepetėlinį variklį, kuris efektyviai naudoja energiją, kad sukimo momentas ir apsukų dažnis atitiktų atliekamo darbo pobūdį. Įrankyje taip pat įdiegta apsaugos nuo automatinio įsijungimo funkcija, kad išvengti variklio įsijungimo, jeigu akumuliatorius įstatomas esant įjungtam įrankio jungikliui.

Glingas ir patvarus kampinis šlifuoklis profesionaliam naudojimui industriniuose darbuose, kur reikia daugiau galios. Lengvas kampo reguliavimas. Elektrinis stabdys maksimaliam produktyvumui ir dirbančiojo saugumui. Įrankyje taip pat įdiegta apsaugos nuo automatinio įsijungimo funkcija, kad išvengti variklio įsijungimo, jeigu akumuliatorius įstatomas esant įjungtam įrankio jungikliui.

_________________________________________________________________________________________________

Sustiprintas saugumas ir patvarumas

Šlifuoklyje įdiegta AFT (Active Feedback Sensing Technology) atatrankos kontrolė apsaugo nuo galimų sužalojimų automatiškai išjungiant variklį, jeigu staiga, dėl nenumatytų priežasčių sumažėja apsukos. Taip pat įrankis turi įdiegtą XPT (Extreme Protection Technology) apsaugą nuo vandens ir dulkių, kuri apsaugo įrankį dirbant lauke ar atšiauriomis darbo sąlygomis. Padidinti rutuliniai guoliai palaiko rotoriaus darbą, kad atlaikytų didelę XGT® įrankio galią. Šlifuoklis turi naują jungiklio dizainą, kuris sumažina kontaktinį dilimą. Švelnaus starto funkcija sklandžiam paleidimui ir ilgesnei įrankio eksploatacijai. Naudotojo patogumui šoninę rankeną galima montuoti bet kurioje įrankio pusėje. Iki minimumo sumažintas disko apsaugos gaubto klibėjimas apsaugo dirbantįjį nuo atsitiktinių atšokusių drožlių ar nuskilusių disko dalelių. Užsirakinantis velenas lengvam diskų keitimui.

__________________________________________________________________________________________________

Nauja XGT® 40Vmax akumuliatorinė sistema

XGT® tai nauja, savarankiška 40V akumuliatorinė sistema su nuosava įrankių linija, akumuliatoriais ir krovikliais. Novatoriško įrankio dizaino ir didesnės galios akumuliatorių derinys yra pažangus sprendimas didelės galios poreikiams, ypatingai - statyboje, pramonėje, žemės ūkyje bei kitose srityse.

XGT® akumuliatoriai tiekia maksimalią 40V galią, t.y. - net dvigubai daugiau nei 18V akumuliatoriai iš populiariausios LXT® platformos. Todėl XGT® įrankiai gali suteikti analogo neturintį savarankiškumą, lyginant su įrankiais, veikiančiais nuo stacionaraus energijos šaltinio.

XGT® įrankiuose ir akumuliatoriuose įntegruotos programos, užtikrinančias skaitmeninį ryšį tarp akumuliatoriaus ir įrankio. Akumuliatorinė technologija ir įrankių varikliai veikia suderintai, siekiant optimalaus našumo. XGT® gaminių asortimentas pilnai įgyvendina šiuolaikinius reikalavimus, tačiau XGT® sistema taip pat yra paruošta prisitaikyti prie ateities poreikių.

_________________________________________________________________________________________________

Sukurti sunkiam darbui

XGT® akumuliatorių konstrukcija yra itin tvirta ir turi vandeniui atsparią trigubo sluoksnio struktūrą bei papildomą apsaugą nuo trumpojo jungimo. Dėl atsparumo vandeniui ir dulkėms akumuliatoriai ir įrankiai gali būti naudojami atšiauriomis darbo sąlygomis.

Akumuliatorių išorinis korpusas sutvirtintas, o vidinė konstrukcija turi smūgiams atsparius elementų laikiklius. Patvarūs bėgeliai saugiai prilaiko elementus, kai akumuliatorius naudojamas su didelės galios įrankiais.

__________________________________________________________________________________________________

Greitas įkrovimas

Tvirtai 40Vmax akumuliatorių konstrukcijai nenusileidžia ir greitojo įkrovimo sistema: 2.5 Ah akumuliatorius įkraunamas per 28 minutes, o 4.0 Ah - per 45 minutes. Akumuliatoriai turi 4 LED įkrovimo indikatorius, kurie leidžia akimirksniu patikrinti akumuliatoriaus įkrovimo lygį. Specialus adapteris leidžia įkrauti ir LXT®, ir XGT® akumuliatorius su tuo pačiu krovikliu.

__________________________________________________________________________________________________

Žingsnis į ateitį

Inovatyvaus įrankių dizaino, didesnės galios akumuliatorių bei jų tarpusavio skaitmeninės komunikacijos dėka, XGT® galima laikyti labiausiai didelės galios poreikius atitinkančia akumuliatorine sistema rinkoje. Makita XGT® sistema - tai žingsis į ateitį, užtikrinantis Makita lyderio poziciją naujovių ir technologijų srityje.

 • Svoris 1.9 kg
 • Garantija 36 mėnesiai
 • Baterija XGT 40V MAX
 • Sūkių skaičius per minutę 8500
 • Vibracijos stiprumas 6,5 m/sek2
 • Disko skersmuo 125 mm
 • Triukšmo lygis 92 dBA
 • Disko tvirtinimas 22,2 mm
 • Matmenys 398 x 140 x 156 mm

Kitos prekės šioje kategorijoje

Ankstesnis
Sekantis
© 2024 RADESTA