Prekių katalogas

PREKIŲ GRAŽINIMAS

Pirkdami internetu Jūs ne tik turite tokias pačias teises kaip pirkdami įprastoje parduotuvėje, bet galite reikalauti ir daugiau. Taip yra todėl, kad Jūs įsigyjate prekes, kurių negalite nuodugniai ištyrinėti.

Jei gauta prekė Jums nepatiko, turite teisę per 7 darbo dienas jos atsisakyti ir atgauti sumokėtus pinigus. Jums nereikia nurodyti atsisakymo priežaščių ar mokėti baudą.

Jūs neturite teisės persigalvoti ir atšaukti užsakymą, jei internetu perkate tam tikras prekes: pagamintas pagal specialų užsakymą ar pritaikytą Jūsų asmeniniams poreikiams.

Įsigijus prekę elektroninėje parduotuvėje Lietuvoje, pardavėjas privalo grąžinti pinigus per 15 dienų, tačiau iš sumokėtos kainos už prekę, bus išskaičiuoti prekės grąžinimo išlaidos ( pagal pristatymo įkainius ).

Vartotojų įgytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio mėn. 29 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr.217.

Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota, grąžinama toje pačioje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta, o prekė nenaudota.

Norėdami grąžinti prekę prašome parašyti mums elektroniniu paštu parduotuve@radesta.lt arba informuoti telefonu +370 656 50022 arba faksu +370 45 401913. Informuodami apie norimą grąžinti prekę, prašome parašyti Jūsų užsakymo numerį, datą, bei apmokėjimo būdą, ir atsiskaitomosios sąskaitos numerį, į kurią grąžinti sumokėtus pinigus - kad būtu galima greičiau ir kokybiškiau įvykdyti Jūsų prašymą.


© 2024 RADESTA