Prekių katalogas

GARANTINIAI ĮSIPAREIGOJIMAI 

Visoms mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodamoms prekėms suteikiama gamintojų garantija ( visiems įrankiams kuriems pagal LR ir ES teisės aktų reikalavimus toks terminas privalomas ). Prie visų prekių, kurioms taikomi garantiniai įsipareigojimai, aprašymo ( techninių specifikacijų ) yra pateikiamas garantinio įsipareigojimo terminas. Visus garantinius remontus bei privalomas profilaktines priežiūras, atlieka tik gamintojų autorizuoti servisai, todėl įrankių garantinis remontas atliekamas per maksimaliai trumpą laiką ir kokybiškai, o visoms pakeistoms detalėms suteikiama garantija. Garantiniu laikotarpiu šalinami gedimai, atsiradę dėl prekių surinkimo klaidų ar prastos kokybės medžiagų.

Jei Jūsų įgytai prekei reikalingas garantinis remontas arba profilaktinės priežiūros darbai, tačiau Jūs nežinote kur kreiptis ir ką daryti, visada galite susisiekti su mūsų įmone elektroniniu paštu parduotuve@radesta.lt arba telefonu +370 45 577977, arba skype radesta1.

Intensyviai eksplotuojamiems prietaisams būtina techninė apžiūra/priežiūra kas 3 mėnesius arba pagal gamintojo rekomendacijas. Techninę prekių apžiūrą/priežiūrą gali atlikti tik gamintojų autorizuoti servisai.

Garantinis aptarnavimas neatliekamas tokiais atvejais:

1. Prietaisas naudotas nesilaikant eksplotavimo sąlygų, numatytų prekių instrukcijoje.
2. Prietaisas pažeistas mechaniškai ar kitaip.
3. Gedimas atsirado dėl per aukštos įtampos ar jos šuolių ( dėl kliento ar nesant jo kaltės ).
4. Naudojant prekę ne pagal paskirtį.
5. Dėl savaiminio detalių nusidėvėjimo ( anglies šepetėliai, laidai, baterijos, jungtys, įrankių laikykliai, griebtuvai ir panašiai ).
6. Gedimams, kuriuos sukėlė į vidų patekę pašaliniai daiktai, medžiagos ar skysčiai.
7. Kai nustatomi prietaiso perkrovimo požymiai.
8. Gedimams, atsiradusiems naudojant medžiagas ar atsargines dalis, kurios nėra originalios arba gamintojo rekomenduojamos.
9. Jei prietaisas buvo remontuotas ne gamontojo autorizuotose servizuose.
10. Jei prekė buvo ardyta ar kitaip pažeista.
11. Laiku neatlikus privalomų profilaktinės priežiūros darbų.
12. Jei nepateikiamas garantinis talonas ( sertifikatas ), arba pateikiamas nepilnai užpildytas garantinis talonas ( sertifikatas ), arba pateikiamas blogai užpildytas garantinis talonas ( sertifikatas ), arba jei garantinio talono ( sertifikato ) nėra pasirašęs pardavėjo atstovas. 

 

GARANTINIAI ĮSIPAREIGOJIMAI PAGAL GAMINTOJUS

MAKITA įrankiams suteikiama 36 ( sodo priežiūros ir motoriniams įrankiams 12 ) mėnesių garantija juridiniams asmenims ir 24 mėnesių garantija fiziniams asmenims. Garantija galioja visiems elektriniams, bateriniams, motoriniams įrankiams, Li-Ion baterijoms ir Li-Ion baterijų krovikliams. Garantinį remontą galite atlikti šiuose autorizuotuose serviso centruose ( servisų rarašas ). Taipogi galite tiek garantinei priežiūrai ar remontui, bei pogarantinei priežiūrai ar remontui kreiptis pas mus adresu Paliūniškio g.11-3, LT-35114 Panevėžys. Makita įrankių garantijos talonas yra įrankio pirkimo sąskaita, be sąskaitos įrankiui netaikoma garantija. Pristatant įrankį garantiniam remontui ar techninei apžiūrai reikia pateikti įrankio įsigijimo dokumentą.

BOSCH įrankiams yra suteikiama 36 mėnesių garantija juridiniams asmenims, bei 24 mėnesių garantija fiziniams asmenims. Garantija taikoma elektriniams, bateriniams, matavimo įrankiams, baterijoms ir krovikliams. Garantijos patvirtinimui pardavėjas privalo pateikti užpildytą garantinį taloną, kurį reikia pateikti pristatant įrankį remontui ar apžiūrai.

DREMEL  įrankiams yra suteikiama 24 mėnesių garantija juridiniams ir fiziniams asmenims. Garantijos patvirtinimui pardavėjas privalo pateikti užpildytą garantinį taloną, kurį reikia pateikti pristatant įrankį remontui ar apžiūrai.

BMI   įrankiams yra suteikiama 24 mėnesių garantija juridiniams bei fiziniams asmenims. Garantija taikoma lazeriniams matavimo įrankiams. Garantinei priežiūrai ar remontui, bei pogarantinei priežiūrai ar remontui kreiptis pas mus adresu Paliūniškio g.11-3, LT-35114 Paevėžys.

BAHCO   įrankiams yra suteikiama 12 mėnesių garantija juridiniams bei fiziniams asmenims. Garantija taikoma pneumatiniams įrankiams. Garantinei priežiūrai ar remontui, bei pogarantinei priežiūrai ar remontui galite kreiptis pas mus adresu Paliūniškio g.11-3, LT-35114 Paevėžys.

FLEX  -  visiems įrankiams suteikiama 36 mėnesių garantija juridiniams asmenims, bei 24 mėnesių garantija fiziniams asmenims. Garantinei priežiūrai ar remontui, bei pogarantinei priežiūrai ar remontui galite kreiptis pas mus adresu Paliūniškio g.11-3, LT-35114 Paevėžys.

LEMAN  -  elektriniams įrankiams ir apdirbimo stklėms yra suteikiama 12 - 36 mėnesių garantija ( priklausomai nuo pasirinkto produkto ) juridiniams asmenims, bei 24-36 mėnesių garantija fiziniams asmemins. Garantinei priežiūrai ar remontui, bei pogarantinei priežiūrai ar remontui galite kreiptis pas mus adresu Paliūniškio g.11-3, LT-35114 Paevėžys.

SKIL  -  visiems SIKL elektriniams ir bateriniams įrankiams bei sodo priežiūros technikai suteikiama 24 mėnesių garantija fiziniams asmenims ( juridiniams asmenims garantija nesuteikiama ). Garantinei priežiūrai ar remontui, bei pogarantinei priežiūrai ar remontui galite kreiptis pas mus adresu Paliūniškio g.11-3, LT-35114 Paevėžys.

BDS Maschinen - gręžimo ir nuožulų nuėmimo įrankiams suteikiama 12 mėnesių garantija. Garantinei priežiūrai ar remontui, bei pogarantinei priežiūrai ar remontui galite kreiptis pas mus adresu Paliūniškio g.11-3, LT-35114 Paevėžys.

EDMA elektriniams įrankiams suteikiama 12 mėnesių garantija. Garantinei priežiūrai ar remontui, bei pogarantinei priežiūrai ar remontui galite kreiptis pas mus adresu Paliūniškio g.11-3, LT-35114 Paevėžys.

HAUBOLD pneumatiniams įrankiams suteikiama 12 mėnesių garantija. Garantinei priežiūrai ar remontui, bei pogarantinei priežiūrai ar remontui galite kreiptis pas mus adresu Paliūniškio g.11-3, LT-35114 Paevėžys.

PASLODE pneumatiniams ir impulsiniams įrankiams suteikiama 12 mėnesių garantija. Garantinei priežiūrai ar remontui, bei pogarantinei priežiūrai ar remontui galite kreiptis pas mus adresu Paliūniškio g.11-3, LT-35114 Paevėžys. 

DUO-FAST pneumatiniams įrankiams suteikiama 12 mėnesių garantija. Garantinei priežiūrai ar remontui, bei pogarantinei priežiūrai ar remontui galite kreiptis pas mus adresu Paliūniškio g.11-3, LT-35114 Paevėžys.

RAPID pneumatiniams ir profresionaliems mechaniniams įrankiams suteikiama 12 mėnesių garantija. Garantinei priežiūrai ar remontui, bei pogarantinei priežiūrai ar remontui galite kreiptis pas mus adresu Paliūniškio g.11-3, LT-35114 Paevėžys.

SPIT impulosiniams ir parakiniams įrankiams suteikiama 12 mėnesių garantija. Garantinei priežiūrai ar remontui, bei pogarantinei priežiūrai ar remontui galite kreiptis pas mus adresu Paliūniškio g.11-3, LT-35114 Paevėžys.


© 2024 RADESTA